Najnowsze komentarze
<brak komentarzy>
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

01.10.2015 08:59

Marcin ROKR E1

Ważniejsza jest oczywiście modyfikacja oprogramowania, czyli odtwarzacz muzyki iTunes znany z iPod-ów. Motorola nie zaleca zmiany oprogramowania w E398 na wersję ROKR E1, zwłaszcza że takie próby mogą doprowadzić do zniszczenia telefonu, a na pewno do utraty gwarancji.

 Marcin ROKR E1 został w stosunku do E398 znacznie ulepszony od strony sprzętowej. Jedną z modyfikacji jest USB 2.0. Ważniejsza jest oczywiście modyfikacja oprogramowania, czyli odtwarzacz muzyki iTunes znany z iPod-ów. Motorola nie zaleca zmiany oprogramowania w E398 na wersję ROKR E1, zwłaszcza że takie próby mogą doprowadzić do zniszczenia telefonu, a na pewno do utraty gwarancji. 
Czy możecie podać jakieś kody do Motoroli E398, np. żeby wyłączyć animacje podczas włączania? Marcin Motorola  darmowa bramka sms nie zaleca stosowania jakichkolwiek kodów włączających lub wyłączaj ących jakiekolwiek funkcje przewidziane przez producenta. Próby ingerencji w oprogramowanie mogą doprowadzić  gry na androida do zniszczenia telefonu, a na pewno do utraty gwarancji. Dla własnego spokoju warto więc chyba posłuchać producenta. Czy za pomocą Motoroli E398 można wchodzić na portale np. WP lub Onet i odczytywać pocztę i przegl ądać strony www? Marcin Telefon E398 jest wyposażony w klienta poczty elektronicznej. Potrafi on odczytywać pocztę z serwerów zgodnych ze standardem POP3 lub IMAP4.

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz

Tagi

android (1), bramka (1), bramka sms (1), gry (1), gry na telefon (1), iphone (1), sms (1), telefon (1)

Kategorie